Procedury Danné

Hledáme nové cesty k řešení problému

„Odstranit patologii, obnovit přirozený stav, udržet a maximálně prodloužit dosažený výsledek!“ MUDr. D. M. King

Metoda přírodní farmakoterapie Danné je speciálně navržena tak, aby dokázala vyřešit i ten nejsložitější problém. Léčebný postup Danné přináší neuvěřitelné výsledky a poskytuje také možnost tyto výsledky dlouhodobě zachovat. Individuální přístup uspokojí potřeby i těch nenáročnějších pacientů.

Pro práci s profesionální kosmetikou Danné je třeba zvláštní školení, po jehož dokončení má specialista potřebné znalosti k tomu, aby mohl samostatně určit postup léčby šitý na míru každému pacientovi. Léčebné metody Danné zaručují mimořádné zlepšení stavu, vzhledu a kvality pokožky.

Přípravky z řady Danné pro domácí péči pomohou připravit pokožku na zákroky, posílí jí v době léčby a zaručí dlouhotrvající výsledky.

Kosmetika DMK nabízí léčebné procedury a přípravky, které se zcela liší od jiných kosmetických řad a poskytují skutečné a viditelné zlepšení stavu pokožky. Produkty, jež nabízí, jsou účinné při odstranění jakékoliv patologie jak u mužů, tak i u žen a to v nezávislosti na věku či rase. Terapeutické postupy zasahují do všech vrstev pokožky. Pokožka dostává to, co ve skutečnosti potřebuje – a to funguje!

Léčebné postupy se aktivně využívají v plastické chirurgii jak ve fázi přípravy, tak i v období po operaci. Vždyť každý chirurg Vám řekne, že dobrý výsledek zákroku je vždy přímo závislý na kvalitě pokožky. Péče Danné je zaměřená na regeneraci pokožky a obnovení jejích přirozených funkcí.

Kvalita Danné je po právu ceněná velkým počtem specialistů. Kosmetické kliniky, kosmetická centra a praktikující kosmetičtí odborníci z 30 zemí světa už více než 40 let úspěšně využívají produkty Danné ke své práci. Odborníci doporučují léčebné postupy Danné k řešení všech problémů, jako záruku zlepšení stavu bez negativních následků. Výsledek mluví sám za sebe…