Dekorativní kosmetika


„Předtím než začneme malovat, je třeba připravit plátno“ – říká Danné Montague-King. „Podklad má být lehký, neviditelný. Nepostřehneme ho ani za jasného slunného dne.“

S podkladovou bází Creme Glase kosmetické řady DMK získáte vše najednou – dokonalost, sebevědomí a krásnou zdravou pleť. Ať už máte problematickou pokožku, pracujete před objektivy kamer či fotoaparátů, nebo jen hledáte prvotřídní osnovu pro každý den, podkladová báze DMKCosmetics Vám vždy zaručí bezchybný a dlouhotrvající výsledek. Podklad pod make-up Creme Glase se skládá z kvalitních, zdravotně nezávadných látek. Jejím základem jsou silikony, neobsahuje žádné oleje. Dokonalý výsledek znamená krásný, vyrovnaný odstín a ideální krytí nedokonalostí. Ke stvoření Creme Glase jsou použity takové přírodní rostlinné komplexy, jako je BIOCENCE – nová, organická sloučenina, která účinně chrání pleť před znečištěním a bakteriálním osídlením. Creme Glase DMK je voděodolná, výborně kryje všechny nedostatky a přitom zůstává absolutně neviditelná. Pomáhá zamaskovat i ty hlubší vrásky, a to bez efektu navrstvení. I po dlouhém náročném dni je nalíčení stále perfektní.

Řada make-upů DMK Cosmetics
„Kvalitní podkladový make-up je nezbytný k tomu, aby líčení vypadalo dokonale. Podkladový make-up DMK – to jsou malé černé šaty Vašeho líčení“

Nespornou výhodou naších přípravků je použití přírodních rostlinných konzervačních látek. Takovou je BIOCENCE – revoluční organické složení, které zamezuje množení mikroorganismů. Naše osnovy vynikají obsahem barevných pigmentů – až 53%. Pro je řada podkladových make-upů DMKC nejlepším možným výběrem. Pro lepší orientaci a jednoduché rozhodování při výběru toho pravého odstínu jsou make-upy  rozděleny do několika barevných řad. Každou řadu tvoří několik odstínů, od světlejších po ty tmavší.

Řada Naturelle
Řada Naturelle se skládá z 5 absolutně přírodních barev a balancuje mezi olivovými a lehce červenými barevnými odstíny pokožky. Od světlejších k těm nasycenějším, osnovy Naturelle se ideálně hodí pro majitelky světlé pleti a tzv. kavkazského typu pleti s korálovými tóny.  

Řada Olive

Řada Olive se skládá z 5 neutrálních a jemných olivových barevných odstínů. Byla vytvořena pro tmavší pleť kavkazského typu a obzvláště se hodí pro obyvatelé jižní Evropy. Odstíny od světlejších až po nasycené olivové.

Řada Shinto

Řada Shinto se skládá z 5 barev – odstíny od jemně nažloutlého až po světle hnědý. Podkladové osnovy žluté řady Shinto se výborně hodí klientům s barevnými odstíny pleti od světlého až po intenzivnější olivově žlutý.

Řada Ebony
Řada Ebony sestává z 5 odstínů, které rozšiřují asijskou řadu DMKC. Byla vytvořená pro obyvatele Latinské Ameriky, Afriky a Indie s pokožkou tmavého typu. Řada ebenových odstínů – od nasycených olivových až po tmavé odstíny s červenými tóny. 

 

Řada DMKC je ideální pro jedince s problematickou pokožkou, pro pacienty po operačním zákroku, bude se líbit profesionálním vizážistům a vůbec všem, kdo touží po dokonalé pleti.

DMKC korektory
Řada korektorů DMKC představuje 10 zvlášť vytvořených odstínů, které působí jako korektory. Mohou se používat společně s podkladovými make-upy DMKC a jinými kosmetickými přípravky řady DMK.

Tyto přípravky DMKC představují jedinečnou řadu profesionálních korektorů, které využívají práci se světlem. Obyčejné korektory jen překrývají nedostatek pleti. Korektory DMKC neutralizují nežádoucí změny barevnosti pleti, využívají schopnost odrážet světelné paprsky od povrchu pokožky. K zamaskování nedostatku je  proto třeba jen malé množství přípravku. A výsledek vypadá skvělé!