Enzymatická terapie

Enzymatická terapie – Ošetření pokožky kosmetikou Danné Montague – King (DMK)

Cena terapie od 2 350 Kč do 3 500 Kč

Osvěží a zlepší stav pokožky
Tato hluboce exfoliační (odstraňující odumřelé buňky z pokožky), posilující a zpevňující Enzymatická terapie je speciálně navržená pro tělo a pro ty, kteří chtějí vidět a cítit výsledek. Enzymatická terapie tvaruje Vaší pokožku a mění jí k lepšímu. Tato terapie zvyšuje cirkulaci, působí jako lymfatická drenáž a zpevňuje pokožku. Enzymatická terapie je skvělá pro celulitidu či strie, funguje proti zadržování vody v těle, je perfektní pro suchou pleť se špatnou cirkulaci, ale také je skvělá pro léčbu pigmentace či akné.

Enzymatické terapie – Léčba pokožky, která přináší výsledky!
Nebuďte vyděšení! To co vidíte na obrázku je pouze neuvěřitelný efekt jedinečné léčby s pomocí enzymů – tento plazmatický efekt přetrvává pouze 15 – 30min.  Enzymatická terapie je světově proslulá tím, že rapidně obnovuje přirozené funkce Vaší pokožky a umožňuje ji navrátit mladistvý vzhled.
Enzymatická terapie stimuluje Vaše obličejové svaly a zanechává pokožku zpevněnou, zdravou a vyživenou.

Co to jsou enzymy a k čemu slouží?
Enzymy jsou látky, které pracují s určitými minerály a tím organizují všechny procesy v těle.
Pokud jsou enzymy použity správně, mohou odstranit odumřelé proteiny, toxiny a další nečistoty z pokožky s pomocí procesu, který se nazývá Reverzní osmóza.
Enzymy posilují strukturální integritu pokožky a vytváří zdravé prostředí pro obnovení nebo aktivaci buněk.
Jestli některé kosmetické přípravky pracují pouze s povrchem pokožky, tak Enzymatická léčba DMK se vstřebává hluboko do nitra pokožky a pracuje s jejím buněčným základem.

Jak Enzymatická terapie pomáhá Vaší pokožce vypadat mladě?

Jaké jsou možnosti Enzymatické léčby DMK?
Enzymatická léčba DMK slouží jako prevence proti vráskám, ale také má další léčebné možnosti, které Vám pomohou získat perfektní vzhled.
Pokud se Enzymatická léčba spojí s dalšími přípravky, může sloužit k léčbě akné, zvýšené pigmentace, rychlejšímu hojení či odstranění jizev. Váš terapeut Vám s radostí doporučí léčbu, která bude speciálně vytvořená pro Vaší pokožku.

 Jak probíhá léčba a regenerace pokožky

1. Krok
Terapeut vyčistí pokožku s pomocí přípravku DMK Deep Pore Cleanser Plus. Tím se jemně odstraní make-up, nečistoty a odumřelé buňky pokožky bez vysušení pokožky. Poté terapeut analyzuje pokožku – strukturu pokožky a barvu. Podle této analýzy terapeut pozná, jaký typ masky bude potřeba.
2. Krok
Následně terapeut aplikuje na pokožku přípravek DMK Dermatox s pomocí vatových polštářků. Tím se odpaří toxiny a nečistoty.
3. Krok
Následně terapeut smíchá dvě čajové lžičky enzymů (DMK Masque #1) s přípravky DMK Aqua d´Herbs, DMK Exoderma peel plus nebo DMK Desquamate. Tato maska se aplikuje na pokožku s pomocí štětečku.
4. Krok
Maska se aplikuje od dekoltu. Terapeut aplikuje masku k prsům a ramenům a poté na krk. Následně se maska aplikuje na obličej, v oblasti očí a poté na čele a nose.
5. Krok
Maska by se měla ponechat na obličeji po dobu 45 minut – během této doby probíhá lymfatická drenáž, detoxikace a aktivace vlastních enzymatických vláken. Mezitím co maska působí, je možné, aby Vám terapeut udělal masáž rukou.
6. Krok
Po uplynutí 45 minut terapeut změkčí masku tím, že aplikuje horký a vlhký ručník.
7. Krok
Poté terapeut smyje masku teplou vodou a přípravkem DMK Deep Pore Cleanser plus nebo DMK Rising milk
8. Krok
Na konec terapeut dokončí léčbu výživným sérem DMK Beta gel (podporuje imunitu pokožky), přípravkem DMK Vitamin C serum a DMK Seba-e oil spritzed společně s DMK Herb&Mineral mist. Následně se nanese DMK krém. Tyto přípravky naplní pokožku vitamíny, minerály a proteiny, které jsou nezbytné pro pokožku.