Enzymatická pedikúra

Pedikura Praha 2

Teď můžete získat své dětské nožky zpět

Léčba MediPedi DMK Vám může zajistit změkčení mozolovité pokožky chodidel, odstranění popraskaných chodidel nebo dokonce odstranění kuřího oka. Procedura MediPedi Vám zaručí úžasné výsledky již po jedné léčbě – odstraněním hrubé, popraskané a mozolovité pokožky chodidlo zůstane jemné a hebké.

Cena procedury: 1 200 Kč

Jak léčba MediPedi funguje?

Procedura MediPedi DMK je hodinová léčba navržená tak, aby Vám poskytla nejlepší výsledky.

Odborník nejprve zkontroluje stav Vašeho chodidla a určí problémové oblasti tím, že vyhledá ztvrdlé oblasti na Vašich chodidlech a prstech. Odborník také vyhledá  mozolovité či popraskané oblasti.

Místa, kde je pokožka extrémně mozolovitá, budou vyžadovat více než jednu léčbu.

Speciální suroviny, které se používají v produktech MediPedi, jsou navrženy tak, aby pronikly hluboko do odumřelých buněčných vrstev pokožky a odstranili je bez použití ostrých nástrojů, broušení nebo řezání. Pokožka je poté změkčená, vyživená a předchází opakovanému tvoření zrohovatělé kůže.

Odumřelá, mozolovitá pokožka na chodidlech má obvykle matně žlutou či bílou barvu. Po proceduře je pokožka zregenerovaná, má narůžovělou barvu a  je hladká.

MediPedi je naprosto neinvazivní léčba, která nevyžaduje užití kyseliny, silných chemikálií a dalších rozpouštědel. Tato procedura také nevyužívá ostré  či mechanické nástroje pro odstranění odumřelých buněk.

 

Léčba MediPedi DMK:

Pro zachování hebké a zdravé pokožky slouží produkty z domácí řady DMK CALERASE a HYDROPHILLIC CREME. Jsou to produkty, které se používají minimálně po jedné léčbě a nevyžaduje přítomnost odborníka.

Kromě základní léčby pro odstranění mozolů existují další léčebné metody pro zlepšení zdraví a vzezření Vašich chodidel.

Možnosti léčby MediPedi

Lidé si bohužel nevšímají svých nohou dokud nejsou bolavá, unavená či oteklá. Dobrá péče o nohy a pedikúra by neměla být luxusem – měl by to být způsob života, například stejný jako návštěva u kadeřníka.

DMK Vás naučí jak efektivně zacházet a starat se o Vaše nohy a chodidla. Následující druhy léčby se dají vykonávat společně se základní pedikúrou.

Léčba pro nohy a chodidla: CALLOUS CRÉME změkčí a odstraní zrohovatělé buňky pokožky. Je to neinvazivní cesta jak změkčit suchá a popraskaná chodidla a změnit pokožku na měkkou a vyživenou.

Intenzivní léčba pro chodidla: Tato léčba slučuje výhody CALLOUS CRÉME společně s terapeutickými výhodami parafinového zábalu. Tato léčba je efektivní pokud máte špatnou cirkulaci krve nebo artritidu.

Luxusní revize chodidel: Tato léčba společně s přípravky BODY ENZYME a PRO ALFA pomůže odstranit odumřelé buňky. Enzymatická péče poskytne výživu a omladí Vaší pokožku. Tato metoda je perfektní pro ty, kdo trpí toxicitou a zadržováním vody v těle.

Je čas skoncovat se suchými mozolovitými chodidly a popraskanými patami. Získejte své dětské nožky zpět!

Domácí řada – přípravky pro péči o Vaše nožky

Upozornění: Není možné prodávat farmaceutické přípravky Danné online. Tyto přípravky je možné zakoupit pouze v kosmetických salonech či dermatologických klinikách a to pouze na doporučení Vaší kosmetičky nebo lékaře.

Herbal Pigment Oil

Herbal Pigment Oilzesvětlující hydratační, zvláčňující a regenerační olejíček jantarové barvy.
Složení: olej z jater tresky, sojový olej, olej z pšeničných klíčků, lněný olej, olej z plodů růže šípkové, kyselina askorbová, olej z citroníku pomerančového, Chloroxylenol.
Vlastnosti: sojový olej je zdrojem kyselin linolové, olejové, palmitové, stearové, sojového lecithinu, provitaminu A, vitaminu E, rychle obnovuje epidermální bariéru a schopnost pokožky udržet vláhu. Tokoferoly a fytosteroly působí regeneračně. Olej z pšeničných klíčků je bohatý na vitamin E, polynenasycené mastné kyseliny, lecithin, biogenní stimulátory dělení a růstu buněk, enzymy a vitaminy. Lněný olej zásobuje pokožku triglyceridy kyselin linolové a linolenové, vitaminy A, E, F. Citrusový olej čistí a lehce zesvětluje pokožku.
Použití: kapky se nanáší na problémová místa a jemně se vklepávají polštářkem prstu. Kapky se vtírají masážními pohyby na postižené oblasti předem orosené Herb and Mineral Plus, 3 až 5 krát denně. Přípravek můžeme přidat k libovolnému krému k dosažení výraznějšího zesvětlujícího účinku a zvýšení výživnosti. K odstranění žlutého zbarvení plosek nohou se přípravek přidává do Callous Creme.

Herb&Mineral Spray

Herb&Mineral Spray – sprej pro obnovení epidermální bariéry, hydrataci a tonizaci, pro aktivaci všech krémů Danné. Tekutina světlé hnědé barvy s příjemnou vůní.
Složení: voda, výtažky z: chaluhy Macrocystis Pyrifera, tolice vojtěšky, kořenů Smilax aristolochiaefolia, kořenů ploštičníku hroznatého, plodů palmy sabal, kořenů lékořice lysé, šalvěje lékařské, květů divizny malokvěté, semen pískavice řeckého sena, chmelu otáčivého, máty peprné, plodů papriky krovité, Sodium Ascorbate, Propylene Glycol, glycerin, Rosa canina Water(vodný roztok vonných složek z květů růže šípkové), Methylparaben, Chloroxylenol.
Vlastnosti: rostlinné výtažky zásobují pokožku vitaminy, minerály, aminokyselinami, fytoncidy, flavonoidy, mají bělící, čistící, exfoliační, antiseptické, svíravé, hydratační a regenerační účinky, blokují adrenergní receptory a tím normalizují sekreční činnost mazových žláz. Díky unikátnímu složení sprej zajišťuje transdermální průnik krémů a zvyšuje dostupnost výživných látek.
Použití: Doporučuje se používat během dne jako doplňující hydratační prostředek. Herb & Mineral Spray v kombinaci se Seba-Е napodobuje přirozenou ochrannou vrstvu pokožky. V kombinaci s Hydrophilic Creme je ideální ochranou pokožky před mrazem v zimním období.

Hydrophilic Cream

Hydrophilic Cream Plus – výživný, hydratační perleťový krém. Ideální k ochraně pokožky během zimního období.
Složení: voda, Glyceryl Stearate, kyselina olejová, sojový olej, Petrolatum, výtažek kopřivy dvoudomé, olej ze semen skočce obecného, Chloroxylenol.
Vlastnosti: kyselina olejová rozpouští lipidovou vrstvu pokožky a pomáhá tak transdermálnímu průniku aktivních složek. Sojový olej je zdrojem kyselin linolové, olejové, palmitové, stearové, sojového lecithinu, provitaminu A, vitaminu E, rychle obnovuje epidermální bariéru a schopnost pokožky udržet vláhu. Tokoferoly a fytosteroly pomáhají regeneraci. Petrolatum zabraňuje úniku vláhy z pokožky. Výtažek z kopřivy zásobuje pokožku vitaminy C, K, B, chlorofylem, glykosidy, fytosteroly, karoteny, silicí, cukry, bílkovinami, solemi železa a vápníku, tříslovinami a organickými kyselinami.
Použití: krém se nanáší na očištěnou pokožku po použití séra a spreje. Velmi vhodný je pro intenzivní hydrataci pokožky po proceduře peelingu. V kombinaci s Herb&Mineral Spray a olejíčkem Seba-E se ideálně hodí pro zimní období.

Calerase Creme

Calerase Creme – perleťový krém bílé barvy se specifickou vůní pro výživu a zvláčnění pokožky chodidel.
Složení: voda, TEA Stearate, kyselina olejová, olej z pšeničných klíčků, Phenol, Chloroxylenol.
Vlastnosti: přípravek zlepšuje prokrvení, má hydratační, vyživující a keratolytické schopnosti.
Použití: nanést krém na očištěnou pokožku chodidel. Neoplachovat. V domácí péči používat 2 až 3krát týdně. Pro odstranění žlutého zbarvení plosek nohou používat společně s Herbal Pigment Oil.