Školení Lycon

LYCON je více než jen vosk, je to systém epilace.

Seznámení s ním Vám umožní dosáhnout té nejdokonalejší techniky v oblasti odstraňování chloupků. V důsledku toho budou Vaši zákazníci velmi spokojeni, budou se k Vám vracet a vzroste počet nových klientů ve Vašem salonu.

Naše školení Vám a Vašim zaměstnancům poskytne získání všech dovedností potřebných pro provedení rychlé, efektivní a důkladné epilace. Během školení se zaměříme i na to, jak systém implementovat ve Vašem salonu, na pohodlí zákazníků, jakož i na správné používání výrobků.

Naše školení Vám představí epilační systém LYCON. Účastníci školení se dozví, proč je LYCON tak odlišný od jakéhokoli jiného vosku na trhu. Seznámíme Vás s produkty a unikátním postupem epilace. Terapeuti budou moci trénovat techniku LYCON epilace na svých modelech.

Naše školení se vztahuje na epilaci obličeje, podpaží a třísel, včetně brazilské epilace. Seznámíme Vás s přesnou technikou u brazilské epilace a epilace Hollywood. Dozvíte se, jaké polohy a aplikační techniky používat k zajištění pohodlí Vašich zákazníků. Naším cílem je zajistit, aby účastník školení odešel se znalostmi a jistotou, že je schopný provést perfektní brazilskou epilaci pomocí epilačního systému LYCON.

Po absolvování našeho školení bude Váš salon automaticky zařazen do našeho exkluzivního seznamu autorizovaných salonů LYCON. To nám umožňuje informovat volající zákazníky o nejbližším salonu používajícím LYCON v jejich okolí, a poskytnout jim relevantní informace s přímým kontaktem na Vás.

Pro bližší informace o školení nás kontaktujte na telefonním čísle +420 608 33 55 16

 

HAPPY LYCON WAXING!