Nepřehlédněte! Vánoční a Silvestrovské dárkové poukazy 2017 se Slevou až 10%. Pomozte nám přispět do Nadačního Fondu Kostní Dřeně!

Říj 31st

Nepřehlédněte! Vánoční a Silvestrovské dárkové poukazy 2017 se Slevou až 10%. Pomozte nám přispět do Nadačního Fondu Kostní Dřeně!

Nepřehlédněte!!! 

Udělejte radost sobě a svým blízkým a tím možná i radost někomu, komu společným příspěvkem zachráníme život!

Zakupte si Dárkový poukaz na libovolnou proceduru v hodnotě 2.000 až 5.000 Kč a získejte Slevu 5 – 10%.  Navíc z každého Vámi zakoupeného Dárkového Poukazu přispějeme Nadaci pro transplantaci kostní dřeně dalšími 5 – 10% z ceny určeného poukazu do oficiálně zaregistrované pokladny pro Nadaci. Tuto finanční částku vkládáme do zapečetěné pokladny společně s každým zákazníkem.  

A jako BONUS: nechte se překvapit dárkem v hodnotě 5% z ceny zakoupeného poukazu.  

Jak na to

  • Poukazy si můžete vyzvednout osobně v našem salónu nebo Vám je můžeme zaslat poštou na Vámi určenou adresu, a to po zaplacení poukazu a připsaní finanční částky na účet.
  • Fakturu na vystavený Dárkový Poukaz obdržíte od nás na váš e-mail.
  • Objednávky zasílejte na náš e-mail: beautyofrose@seznam.cz nebo prostřednictvím našeho formuláře http://beautyofrose.cz/?page_id=125
  • Platnost poukazu je 6 měsíců od jeho zakoupení.
  • Více informací o této nadaci najdete na internetových stránkách - http://nadace.kostnidren.cz/cz/sekce/my-a-nase-cile-11/
  • Příslušné doklady o registraci nadační pokladny můžete vyžádat k náhledu pří zakoupeni vašeho D.P. na adrese našeho salónu Belgická 14, Praha 2.

Žádný dar ani pomoc pro nás není malá. Děkujeme, že nám pomáháte pomáhat.

Váš salón Beauty of Rose

Mob.: +420 608 33 55 16